آرشیو اردیبهشت ماه 1400

بررسي نيازمندهاي روزانه

راهنماي خريد لوازم دكوراتيو منزل

امروز در اين مطلب قصد دارم تا شما را با هنري بنام دكوراتيو يا طراحي داخلي آشنا كنم

اگر كارمند هستيد يا خانم خانه دار فرقي نميكند ديگر نياز نيست تا دقايق بسياري از روزها حتي سال ها با دكور و فضاي خسته كننده خانه و يا محل كارسپري كنيد بهتره آستين بالا بزنيد و با لوازمي كه اين روزها بعنوان دكوري معروف شده اند دستي به ديزاين خانه خود بزنيد .

قطعا استفاده از وسايل تزئيني و دكور هنر شما رو نشون ميده و ميتونيد فضايي درست كنيد كه احساس آرامش بيشتري داشته باشيد

وسايل تزييني  و لوازم دكوري منزل ، به عنوان تزيينات متحرك ، سليقه مالك را منعكس مي كنند و فضاي شخصي منحصر به فردي را ايجاد مي كند.

اين موارد مي توانند مرزهاي صنعت دكوراسيون سنتي را با استفاده از صنايع دستي ، منسوجات ، كلكسيون ها و مواردي مانند لامپ ها ، وسايل گل و گياهان مجدداً تركيب كنند تا مفهوم جديدي ايجاد كنند.

انواع لوازم دكوري فانتزي

لوازم دكوري فانتزي و دكوراتيو منزل منزل اقلام بسياري را شامل مي‌شود كه مي توان به  انواع آينه هاي ديواري و قدي، دكورهاي ديواري، شمعدان و گلدان در جنس‌ها و طرح‌هاي مختلف، انواع ظروف پذيرايي دكوراتيو ، انواع قاب عكس، ميز عسلي و جلو مبلي ، انواع قاليچه ‌هاي تزئيني و روفرشي كشدار و ريسه‌هاي تزئيني، پاف، رخت آويز، ساعت، مجسمه و لوستر و … اشاره كرد.
شما حتي مي توانيد با انتخاب يك پرده اتاق خواب در رنگ و طرح خاص ، زيبايي بيشتري به محيط اتاق خواب خود بدهيد.

چند توصيه درباره دكور و تزئينات خانه

كيفيت را فداي كميت نكنيد

طبق نظر متخصصان طراحي دكوراسيون داخلي، استفاده از يك نقاشي گران قيمت يا يك عدد ظرف خاص و با كيفيت چيدمان خانه شما را بسيار زيباتر و منحصربه فردتر از زماني نشان مي دهد كه چندين ظرف و وسيله بي كيفيت در گوشه و كنار خانه قرار داده ايد.

پس صرف نظر از اينكه چه نوع وسيله دكوري خريداري مي كنيد توصيه شماره يك متخصصان به شما اين است خريد اجناس بي كيفيت ممنوع!

 

پيشنهاد مطالعه : 10 كاري كه بايد قبل از كاشت مو انجام داد

سايز مناسب

در كنار توجه به كيفيت و زيبايي لوازم دكوراتيو يك اصل را هميشه در نظر داشته باشيد، نسبت و تناسب! آويختن يك تابلوي نقاشي سي سانتي متر در سي سانتي متر بر روي ديواري خالي و بلند و بزرگ همانقدر بي معني است كه به زور جاي دادن مبلمان ۱۲ نفره در اتاق ۶ متري! قدم دوم در انتخاب لوازم دكوري توجه به اندازه كلي اتاق و اسباب و اثاثيه داخل اتاق است.

اگر خانه كوچكي داريد از خريدن لوازم دكوري حجيم صرف نظر كنيد.

براي خانه هاي بزرگ هم استفاده از لوازم دكوري بزرگ به گرم تر شدن فضاي خانه كمك خواهد كرد.


استفاده از رنگ ها و بافت هاي مختلف

حقه رنگ و بافت در تكميل دكوراسيون خانه به كمك شما خواهد آمد. منظور از اين حقه اين است كه اگر وسايل خانه شما طرح دار و شلوغ به نظر مي رسند با استفاده از فرش، كوسن و ملحفه هاي تك رنگ و ساده مي توانيد چيدمان خانه تان را چشم نواز و كمي متعادل تر كنيد. اگر هم هنگام خريد وسايل خانه طرفدار وسايل تك رنگ و ساده بوده ايد از انتخاب لوازم دكوري با بافت ها و طرح هاي مختلف نترسيد، آنها مي توانند مكمل چيدمان خانه شما باشند و به خانه روح و گرما ببخشند.


خريد دكوراتيو و لوازم دكوري

اين روزها تب دكوراسيون داخلي و دكوراتيو منزل به شدت بالا است و اغلب خانواده‌ها سعي مي‌كنند تا جديدترين لوازم دكوري منزل و منحصر به فردي براي منزل خود طراحي كنند و وسايل تزييني و دكوراتيو از جمله مواردي است كه در اين مورد كمك بسياري خواهد كرد.دكوراسيون منازل به هنر و دانش در ساخت فضاي داخلي و خارجي جذاب تر و كاربردي تر براي ساكنان آن اشاره دارد.

خريد لوازم دكوراتيو چشم‌نواز و جذاب براي زيباتر ديده شدن منزل و ايجاد جلوه‌هاي بصري آرام‌بخش و ديدني از جمله مواردي است كه در دهه‌هاي اخير بسيار مورد توجه قرار گرفته است.
در هنگام خريد لوازم دكوراتيو عناصر مختلفي مانند رنگ ، سبك مبلمان ، طراحي كف و غيره در نظر گرفته مي شود.

راهنماي خريد لوازم دكوري

دكوراتيو يا همان هنر تزييني به معناي طراحي . معماري داخلي خانه با استفاده از اشيا ، وسايل تزييني ، لوازم دكوري فانتزي و  لوازم دكوري است. خريد لوازم دكوري خانه با توجه به اندازه و شكل

فضاي اتاق ، عادات زندگي مالك ، سرگرمي ، سليقه و وضعيت مالي آنها متنوع مي باشد.

وسايل تزييني  و لوازم دكوري منزل ، به عنوان تزيينات متحرك ، سليقه مالك را منعكس مي كنند و فضاي شخصي منحصر به فردي را ايجاد مي كند. اين موارد مي توانند مرزهاي صنعت دكوراسيون سنتي را با استفاده از صنايع دستي ، منسوجات ، كلكسيون ها و مواردي مانند لامپ ها ، وسايل

گل و گياهان مجدداً تركيب كنند تا مفهوم جديدي ايجاد كنند.

 

لوازم دكوري

خريد دكوراتيو و لوازم دكوري

اين روزها تب دكوراسيون داخلي و دكوراتيو منزل به شدت بالا است و اغلب خانواده‌ها سعي مي‌كنند تا جديدترين لوازم دكوري منزل و منحصر به فردي براي منزل خود طراحي كنند و وسايل تزييني و دكوراتيو از جمله مواردي است كه در اين مورد كمك بسياري خواهد كرد.دكوراسيون منازل به هنر و دانش در ساخت فضاي داخلي و خارجي جذاب تر و كاربردي تر براي ساكنان آن اشاره دارد.

خريد لوازم دكوراتيو چشم‌نواز و جذاب براي زيباتر ديده شدن منزل و ايجاد جلوه‌هاي بصري آرام‌بخش و ديدني از جمله مواردي است كه در دهه‌هاي اخير بسيار مورد توجه قرار گرفته است.
در هنگام خريد لوازم دكوراتيو عناصر مختلفي مانند رنگ ، سبك مبلمان ، طراحي كف و غيره در نظر گرفته مي شود.

كاربرد دكوراتيو و لوازم دكوري

لوازم دكوراتيو به اجناسي اطلاق مي‌شود كه بيش از اين كه مورد استفاده روزانه قرار داشته باشند براي ايجاد جلوه‌اي زيبا و همچنين تحريك حس زيبايي شناسي در چيدمان منزل مورد استفاده قرار مي‌گيرند.

خريد وسايل دكوري نقش عمده‌اي در دكوراسيون داخلي منازل دارند و از جمله مواردي هستند كه در

بدو ورود به منزل مورد توجه ميهمان قرار مي‌گيرد.

انواع لوازم دكوري فانتزي

لوازم دكوري فانتزي و دكوراتيو منزل منزل اقلام بسياري را شامل مي‌شود كه

مي توان به  انواع آينه هاي ديواري و قدي، دكورهاي ديواري، شمعدان و گلدان در جنس‌ها و طرح‌هاي مختلف، انواع ظروف پذيرايي دكوراتيو ، انواع قاب عكس، ميز عسلي و جلو مبلي ، انواع قاليچه ‌هاي تزئيني و روفرشي كشدار و ريسه‌هاي تزئيني، پاف، رخت آويز، ساعت، مجسمه و لوستر و … اشاره كرد.
شما حتي مي توانيد با انتخاب يك پرده اتاق خواب در رنگ و طرح خاص ، زيبايي بيشتري به محيط

اتاق خواب خود بدهيد.

لوازم تزئيني منزل

 

انتخاب بهترين لوازم دكوري فانتزي

خريد لوازم دكوري فانتزي بايد با توجه به تم رنگي منزل و سبك چيدمان وسايل انجام شود، براي مثال اكسسوري و لوازم دكوراتيو منزل با چيدمان سنتي و كلاسيك مطمئنا با دكوراسيون يك منزل به سبك مدرن و يا سلطنتي و لوكس متفاوت خواهد بود.
برخي از افراد ترجيح مي‌دهند كه از لوازم دكوراتيو منزل رنگي و شاد خريد كنند ولي برخي ديگر نيز

اصطلاحا مي‌نيماليست هستند و به دنبال سادگي و كمترين وسايل با بيشترين جلوه بصري مي‌روند. پس مي‌توان نتيجه گرفت كه انتخاب و خريد لوازم دكوري ارتباط مستقيمي با شخصيت و سليقه كاربر و همچنين سبك چيدمان منزل دارد.

تنوع طرح و رنگ و جنس از جمله مواردي است كه در هنگام خريد لوازم دكوري ، به خريدار اجازه مي‌دهد تا امكان انتخاب متناسب با سليقه و بودجه خود را داشته باشد.
كيفيت جديدترين لوازم دكوري منزل نيز از جمله موارد ديگري است كه بايد در خريد لوازم دكوراتيو مورد توجه قرار گيرد، اجناس بي كيفيت نه تنها جلوه زيبايي ايجاد نمي‌كنند بلكه باعث شلوغ تر ديده شدن فضاي منزل شده و حس خوبي به بيننده القا نخواهد كرد.

هارموني و ارتباط معنادار وسايل به كار رفته به عنوان اكسسوري‌هاي دكوري باعث مي شود تا چيدمان منزل جلوه زيباتري داشته باشد، بنابراين بايد سعي كرد تا خريد لوازم دكوراتيو متناسب با منزلمان باشد.

براي مثال در يك دكوارسيون كاملا رنگي و با نشاط مي‌توان از هر رنگ و طرحي بهره برد اما براي منازلي كه به سبك كلاسيك چيده مي‌شوند انتخاب و تركيب رنگ ها در هنگام خريد لوازم دكوري كارمشكل‌تري است و بهتر است از رنگ‌هاي خنثي استفاده شود.

لوازم دكوري مي توانند در همه قسمتهاي منزل مورد استفاده قرار گيرند. شما مي توانيد لوازم اتاق خواب تان و يا حتي لوازم سرويس بهداشتي را به گونه اي انتخاب كنيد كه جنبه ي تزيين محيط را نيز داشته باشند.

خريد لوازم دكوري در نيلا دكور

دكوراسيون هر خانه معرف سليقه و شخصيت افراد آن خانواده است بنابراين بايد در انتخاب اكسسوري‌ها و لوازم دكوري نهايت سليقه و دقت را به خرج داد.
در نيلا دكور براي هر سبك چيدمان و هر سليقه اي و متناسب با هر بودجه اي مي‌توان زيباترين و منحصربه فردترين اجناس و لوازم دكوري را خريداري كرد.
كيفيت بالا و زيبايي طرح و رنگ از جمله مواردي است كه خريد از اين فروشگاه را براي علاقمندان به دكوراسيون داخلي و چيدمان منزل دلچسب و خاطره‌انگيز مي‌كند
نيلا دكور يك فروشگاه اينترنتي مطمئن و معتبر براي لوازم آشپزخانه و خانه ، انواع پرده ، انواع وسايل پذيرايي ، ست لوازم بهداشتي ، سرويس غداخوري سراميكي  و … مي باشد.